06181-6182850 info@garanti-sigorta.org

Bu dilleri konuşuyoruz:   

Künye

(Şahıs firma) ticaret siciline kaydı olmayan, ayrıca §34 c GewO’ya göre izne sahip:

 

İçerikten sorumlu kişi:

 

Ebru Türkoğlu

Sandeldamm 5

63450 Hanau

Telefon: 06181-6182850

Mobil: 0174-2095697

E-posta: info@garantie-versicherungsmakler.org

Vergi numarası: 02287560654

 

Denetim makamları:

  • 34 d Abs.1 GewO’ya göre izin yetkisi: IHK Wiesbaden, Wilhelmstraße 24-26, 65183 Wiesbaden

Arabulucu kaydı (www.vermittlerregister.info):

Kayıt numarası. D-XU4O-18WLY-94 (§34 d GewO için)

 

İş adı:

  • 34 d Abs. 1 GewO’ya göre izinli sigorta komisyoncusu ve §34 c GewO’ya göre izinli kredi komisyoncusu, Federal Almanya

 

Sorumlu meslek odası:

Wiesbaden Ticaret ve Sanayi Odası, Wilhelmstraße 24-26, 65183 Wiesbaden

 

Tahkim organları:

Insurance Ombudsman e.V., P.O. Box 08 06 32, 10006 Berlin,

www.versicherungsombudsmann.de

Özel sağlık ve uzun süreli bakım sigortası Ombudsman, Kronenstrasse 13, 10117

Berlin, www.pkv-ombudsmann.de

 

Mesleki düzenleme:

  • 34 d GewO
  • 34 c GewO
  • § 59-68 VVG
  • VersVermV

 

Mesleki düzenlemeler, Federal Adalet Bakanlığı ve juris GmbH tarafından işletilen www.gesetze-im-internet.de ana sayfasında görüntülenebilir ve çağrılabilir.

Sorumluluk Reddi:

İçerik için sorumluluk

Web sitemizin içeriği tamamen büyük bir özenle oluşturulmuştur. İçeriğin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu garanti edemeyiz. Alman Telemedya Yasası’nın (TMG) § 7 Paragraf 1’i uyarınca genel hukuka uygun olarak bu sayfalardaki kendi içeriğimizden sorumluyuz. §§ 8 ila 10 TMG’ye göre, iletilen veya saklanan üçüncü taraf bilgilerini izlemek veya yasa dışı faaliyete işaret eden koşulları araştırmakla yükümlü değiliz. Bilgilerin kullanımını kaldırma veya engelleme yükümlülükleri etkilenmez. Bu konudaki sorumluluk ancak belirli bir yasal ihlalden haberdar olduğumuz andan itibaren mümkündür. Bu tür yasal ihlallerin farkına varır varmaz bu içeriği derhal kaldırma işlemi yapmaktayız.

Bağlantılar ile ilgili sorumluluk

Teklifimiz, üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içermektedir. Bu üçüncü taraf içeriği için herhangi bir sorumluluk kabul edemeyiz. Sayfaların ilgili sağlayıcısı veya operatörü, bağlantılı sayfaların içeriğinden her zaman sorumludur. Bağlantılı sayfalar, olası yasal ihlallere karşı kontrol edilmiştir. Bağlantının oluşturulduğu sırada yasa dışı içerik bulunamamıştır. Bağlantılı sayfaların içeriğinin kalıcı olarak kontrol edilmesi, yasaların ihlal edildiğine dair somut kanıtlar olmadan makul değildir. Yasal ihlallerin farkına varır varmaz bu tür bağlantıları derhal kaldırma işlemi yapmaktayız.

 

Telif hakkı

Bu sayfalardaki içerik ve eserler, Alman telif hakkı yasasına tabidir. Telif hakkı yasasının sınırları dışında çoğaltılması, işlenmesi, dağıtılması ve her türlü istismar, ilgili yazarın veya yaratıcının yazılı onayını gerektirir. Bu web sitesinin indirilmesine ve kopyalanmasına yalnızca ticari olmayan özel kullanım için izin verilir. İçerikler işletmeci tarafından oluşturulmadığı sürece üçüncü şahısların telif hakları gözetilmektedir. Üçüncü şahısların içerikleri bu şekilde işaretlenmiştir. Bir telif hakkı ihlalinden haberdar olursanız, bizi bilgilendirmenizi rica ederiz. Yasal ihlallerin farkına varır varmaz, bu tür içerikleri derhal kaldırma işlemi yapmaktayız.

Veri koruması

Web sitemiz genellikle kişisel veriler sağlanmadan kullanılabilir. Web sitemizde kişisel veriler (örneğin isim, adres veya e-posta adresi) toplandığı sürece, mümkün olduğunca gönüllü olarak yapılır. Bu veriler, sizin izniniz olmadan üçüncü şahıslara aktarılmayacaktır.

İnternet üzerinden veri iletiminin (örneğin e-posta ile iletişim kurarken) güvenlik açıkları olabileceğini belirtmek isteriz. Verilerin üçüncü şahısların erişimine karşı tam olarak korunması mümkün değildir.

Yayınlanan iletişim bilgilerinin üçüncü şahıslar tarafından istenmeyen reklam ve bilgi materyallerinin iletilmesi için kullanılmasına açıkça itiraz ediyoruz. Sayfaların operatörleri, spam e-postalar gibi istenmeyen reklam bilgilerinin gönderilmesi durumunda yasal işlem yapma hakkını açıkça saklı tutar.

Görüntü malzemesi: panjur, fotolia