06181-6182850 info@garanti-sigorta.org

Bu dilleri konuşuyoruz:   

Hizmet

Memnuniyetiniz en büyük endişemizdir

Bize şu yollarla da ulaşabilirsiniz:
        

Hizmetler

…Tüm hizmetlerimiz bütünü hakkında bilgi

REHBERLİK

Aracılık ettiğimiz yeni ürünler ile siz özel olan müşterilerimizin ilgi alanlarına rehberlik ediyoruz. Sigortalı ürünleriniz, çok fazla sayıda şirketlerde mi yer alıyor? Bu süreçte tüm sigorta sözleşmelerinizi ücretsiz bir şekilde yapıyor olacağız. Çok fazla irtibat noktasına gerek kalmadan, sigorta sözleşmeleriniz için yalnızca tek bir irtibat noktanız olmuş olacaktır.

w

DANIŞMANLIK

Müşterilerimiz için daha fazla kaliteli hizmet verebilmek ve esneklik, fiyat ve performans konusunda destek verebilmek için bireysel, yetkin ve kişisel tavsiyelere büyük önem veriyoruz. Bireysel veya ticari müşterilerimize, emeklilik yatırımları – sigortacılık konularına ilişkin tüm sorularda ücretsiz olarak danışmanlık sağlıyoruz ve bu danışmanlık tamamen objektif şekilde gerçekleşmektedir.

s

RİSK ANALİZİ

Gerekli olan risk analizi yapıldıktan hemen sonra mevcut sigortanızı kontrol ediyor, sigortadaki riskleri ve boşlukları tespit ediyor ve gerek görülmesi halinde kapatma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

BAĞIMSIZLIK

Bağımsız bir sigorta sağlayıcısı olarak, size her zaman en iyi hizmeti sunabilmek için güvenilir sigorta şirketleri ve broker havuzları ile işbirliği yapıyor ve birlikte çalışıyoruz.

TAZMİNAT TALEPLERİ

Tabii ki taleplerinizin ele alınış ve ilerleyiş şekli ile de yakından ilgileniyoruz. Hasar tutanağının denetiminden, zararın tazminine kadar hepsini ele alıyoruz.

AŞAĞIDA BELİRTİLEN DİLLERDE HİZMET SUNUYORUZ

Almanca, Türkçe ve İngilizce

 

Pazartesi-Cumartesi sabah 9'dan akşam 19'a kadar bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Ebru Türkoglu
63450 Hanau
Sandeldamm 5

0174-2095697

06181-6182850

info@garanti-sigorta.org

www.garanti-sigorta.org

  Facebook      Whatsapp

  Twitter

En kısa zamanda size geri döneceğiz.

Gizlilik ilkesi